Quake Champions'ı Oynamak Artık Tamamen Ücretsiz!

YAZAN Eser Güven

Herkes Quake oynayabilsin diye

Quake severler güzel bir habere hazır olun! Bethesda, Quake Champions'ın kalıcı olarak oynaması ücretsiz modele geçtiğini duyurdu ve Steam üzerinde de oyunun fiyatı bir anda sıfıra çekildi.

Aslında Quake Champions çıkışını gerçekleştirdikten sonra zaten oynaması ücretsiz bir oyun olacaktı, eğer bu oyunu yakından takip ediyorsanız bunu zaten biliyosunuzdur. Ama Erken Erişim süresince oyun paralıydı, hatta fiyatı da 30$'dı. Aslında o kadar parayı verince satın alınan şey Champion's Pack'ti ve bu paketin içinde Doom Slayer, Ranger, Visor, Scalebearer, Nyx, Anarki, Clutch, Sorlag, Galena, Slash, Wolfenstein’dan BJ Blazkowicz gibi 11 şampiyon bulunuyordu. Bethesda E3 sırasında da bir ara "hadi alın, ücretsiz oynayın" diye kampanya yapmıştı ama o kampanyayı kaçıranların artık daha fazla dizini dövmesine gerek kalmadı sevgili Oyungezerler :)

Oyunu ister Steam, ister Bethesda Launcher üzerinden hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Hatta başlamadan önce oyuna yeni katılan Death Knight'ı da gösteren yeni Quake Champions fragmanını izleyin ki biraz daha gaza gelin:

Quake Champions'ta yalnızca Quake'ten değil, idSoftware'in Doom ve Wolfenstein gibi diğer ünlü serilerinden de karakterler bulunuyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER