Star Trek 4 Kaptan Kirk'ünü Kaybetmiş Olabilir

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Chris Pine ve Chris Hemsworth biz yokuz demişler...

 The Hollywood Reporter'ın iddialarına göre Yeni Star Trek Serisi'nin başrol oyuncusu Chris Pine (ki kendisi Kaptan Kirk olur) ve Chris Hemsworth, fiyatlarda anlaşamadıkları için projeden çekilme kararı aldı.

Paramount Picture'ın bu iki başarılı oyuncuyla fiyatlarda anlaşamadığı ve tarafların bir anlaşma sağlayamadan masadan kalktığı ifade edildi. 2009 yılında yeniden hayata dönen Star Trek Serisi'nde Kaptan Kirk'e hayat veren Chris Pine'a ek olarak onun babasını oynayan Chris Hemsworth da katıldı. Bununla birlikte serinin diğer yıldızları Zoe Saldana, Zachary Quinto, Karl Urban, Simon Pegg ve John Cho ile anlaşıldığı ve yakında imzaların atılacağı iddia edildi.

THR'ın iddialarına göre Pine ve Hemsworth MCU filmlerindeki ve Star Wars Serisi'ndeki gibi büyük bir anlaşma yapmak istemiş, ancak Paramount Pictures'a göre Star Trek Serisi bu denli büyük bir proje olmadığı için oyuncuların talebi abartılı bulunmuş. Star Trek Beyond'Un ABD'de gişede batması ve diğer ülkelerden elde ettiği gelirle küçük bir kart etmiş olması da Paramount'un elini zora sokmuş olabilir tabii. 

 

İLGİLİ BÖLÜMLER