League of Legends'ın Eski Şampiyonu Nunu Değişiyor!

YAZAN Cengizhan Kervancı

Eski halini çok özleyeceğiz.

League of Legends'ın en eski şampiyonları arasında yer alan Nunu için Riot Games kolları sıvadı. Şampiyon haritasının açıklanması ile bu değişim kesinleşmişti. Şampiyon haritasındaki bilgilere göre Nunu artık ulti yeteneğini (Mutlak Sıfır) daha rahat kullanılır hale gelecek. Yapılan açıklamada isabet konusunda yaşanan sıkıntının bu yöntemle giderileceği söyleniyor.

>>2 Yeni Şampiyon Ekleniyor!

Bugüne kadar Nunu ile ilgili tüm gelişmeler bu kadardı. Bugün ise Riot Games Brazilya'nın yeni görseli sızdırması ile yeni bir gelişme meydana geldi. Daha sonra ise Riot Games Türkiye tarafı da resmi olarak duyurdu.

Yeni Nunu artık Ultisi ile daha rahat bir hal alacak. Eski ultinin aynısı ancak kullanım kolaylığı getirildiği söyleniyor. Ayrıca büyük ihtimalle E yeteneği büyük bir kartopu yaratacak ve bu kar topu gittikçe büyüyecek. Temas ettiği rakiplere hem hasar verip hem de sersemletecek. Artı olarak artık Nunu'nun sersemletme yeteneği bulunacak. Bu yeteneğini kullanırken ise rakiplere ekstra hasar veren kar topu atacak. Minyon ve canavar yediğimiz Q yeteneğimiz kendisini koruyor.

Ne yalan söyleyeyim eski Nunu'yu şimdiden özledim.

İLGİLİ BÖLÜMLER