YAZAN Yasin Madyb İlgün

Neyse ki FUT oynayanlar için CR7'yi başka bir forma altında görmek sıradan bir durum.

 Tam sekiz uzun sezon boyunca Real Madrid formasını terleten Cristiano Ronaldo, aynı zamanda FIFA Serisi'nin de kapak yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Messi'nin EA Sports ile olan anlaşmasının sona ermesinin ardından FIFA 17'nin kapağında hayran oylamasıyla Reus yer almış, ardından FIFA 18 ve devamında da CR7 olarak da tanıdığımız Cristiano Ronaldo ile anlaşma sağlanmıştı.

Tabii bu anlaşmalar karmaşık oluyorlar ve oyuncuların transferleri tüm çalışmaların yeniden elden geçirilmesine sebep olabiliyor. Malumunuz Cristiano Ronaldo da Real Madrid'i bıraktı ve Juventus'a transfer oldu. Haliyle EA Sports da yeni bir kapak hazırlamak zorunda kaldı. Neyse ki iki takımın da forması birbirinden çok uzak olmayan renklere sahip de oyunun tamamında bir değişim yapılmasına gerek kalmadı. Hemen aşağıda CR7'yi Juventus forması altında resmi FIFA 19 kapağı olarak görebilirsiniz sevgili Oyungezerler.

FIFA 19 28 Eylül'de PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve eski nesil konsollar için çıkış yapacak. Oyunu ön sipariş ile temin eden oyuncular 25 Eylül'den itibaren oynamaya başlayabilecek. 

ronaldkapak19