YAZAN Yasin Madyb İlgün

Ama merak etmeyin korkacak bir şey yok.

 Netflix'in The Witcher kitaplarını baz alarak hazırladığı The Witcher Dizisi için gün, ay ve hatta belki de yıl sayıyoruz. Eh son yılların en popüler video oyunlarından biri olan The Witcher Serisi haliyle bolca ilgiyi de beraberinde getiriyor.

Hatta projeye ilgi o kadar büyük ki Superman'in ta kendisi bile Geralt'ı oynamak istiyor. Gelelim asıl konumuza, daha önce birkaç oyuncu denemesi videosuna denk gelmiştik zaten. Hatta Belçim Bilgin de Yennefer rolü için bu oyuncu seçmelerine katılmıştı. Bu seçmelerde kullanılan senaryolar ise tamamen sızmış durumda, ancak dizinin yapım ekibinin önemli isimlerinden biri olan Lauren S. Hissrich, hayranları rahatlatacak bir açıklama yaptı. Hissrich, tıpkı daha önce belirttiği gibi "Size oyuncu seçmelerinde kullandığımız senaryonun sızacağını söylemiştim hatırlıyor musunuz? Meraklanmayın çünkü bunlar sadece seçmelerde kullandığımız senaryolar dizide yer almayacaklar demiştim. Tıpkı tahmin ettiğimiz gibi senaryolar sızdı. Merak etmeyin, The Witcher'ın dünyasında bir sıkıntı yok." dedi. 

Hissrich, aynı zamanda The Witcher Serisi'nin hayranlarının olumlu ve olumsuz yaptığı tüm geri dönüşler için de çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi. Bu sayede hayranların şimdiden dizinin bir parçası haline geldiklerini belirtti.

Bakalım The Witcher'da hangi oyuncuları izleyeceğiz, Yenn ve Geralt beklentilerimizi karşılayabilecek mi? Dizi güzel olacak mı yoksa büyül bir hayal kırıklığı mı yaşayacağız?

geralt-10-aktor

İLGİLİ BÖLÜMLER