James McAvoy IT: Bölüm 2'nin Çekimlerinde Pennywise İle Dövüşürken Sakatlandı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Hele sakin McAvoy yiğidim. Sen bize lazımsın. Belki Fox ve MCU ortak bir şeyler çeker?

 IT: Bölüm 2'de Bill Denbrough'nun yetişkin hali olarak karşımıza çıkacak olan James McAvoy, kötü palyaçomuz Pennywise ile kapışırken gerçek hayatta sakatlanmış. Kasıklarından sakatlanan tecrübeli oyuncunun kısa bir süre içerisinde sahalara, aman setlere geri dönmesi bekleniyor. 

Hakkında çıkan ciddi sakatlık haberlerini düzeltmek istediğini belirten başarılı oyuncu "Hepiniz bilin istedim ki iyi durumdayım. Kasıklarımda biraz çekme var o kadar. Erkenden yakaladık, endişelenecek bir şey yok. Pennywise kendini kolla." dedi. Ayn zamanda #40yearoldclownfighter ve #pennywiseburgersandfries gibi komik iki hashtag kullanarak olayın çok da ciddi olmadığını gösterdi.

mcavoykapisma

IT: Bölüm 2'nin çekimlerine yaklaşık bir ay önce başlandı ve çekimlerin yaklaşık 4 ile 6 hafta arasında tamamen sona ermesi bekleniyor sevgili Oyungezerler. İlk filmde kahramanlarımızın çocukluk kısmı işlenmişti. İkinci filmdeyse tahmin edebileceğiniz üzere IT geri dönüyor ve kahramanlarımız bu sefer yetişkin bireyler olarak karşımıza çıkıyorlar. 

İLGİLİ BÖLÜMLER