Call of Duty: Black Ops 4 Black Out'un PC ve Xbox One Beta Tarihi Açıklandı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

PlayStation 4'ün betasından çok da sonra değilmiş neyse ki.

 Call of Duty: Black Ops 4'ün battle royale modu Black Out'un betasını ilk önce PlayStation 4 kullanıcıları oynayabilecek, bunu daha önce duyurmuştuk sevgili Oyungezerler. Betayı 10 Eylül'den itibaren oynamaya başlayacak olan PS4 kullanıcılarını takiben PC ve Xbox One oyuncuları da 14 Eylül'den itibaren aynı içeriğe sahip olabilecekler.

Activision'ın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre PC oyuncularının betayı bu tarihte oynama şansı elde etmek için oyunu ön sipariş ile temin etmiş olması gerekiyor. Aksi takdirde bir gün daha beklemek zorunda kalacaklar ve maceraya 15 Eylül'den itibaren atılabilecekler. Beta tahmin edebileceğiniz üzere PC'de için sadece Battle.net üzerinden oynanabilecek. 

CoD: BO 4'ün normal sürümü için yapılan beta testlerinde vücut zırhları üzerine büyük tartışmalar dönmüş, geliştirici Treyarch da bu tartışmalar ve dengesizliklerden haberdar olduğunu duyurmuştu.

Black Ops 4'te alıştığımız bir senaryo modu olmayacak ve BO4 çok oyunculu moduna ağırlık verecek. CoD: Black Ops 4, 12 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini alacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER