YAZAN Yasin Madyb İlgün

Bakalım Hunter o kupayı kaldırabilecek mi?

 Hayatımıza ilk defa FIFA 17 ile giren Alex Hunter'ın macerası FIFA 19'da zirve yapıyor. Kariyerini emin adımlarla üst seviyelere taşıyan genç yıldız, büyük bir sakatlığın ardından yaptığı muhteşem geri dönüşle Real Madrid'e transfer olmuştu.

FIFA Serisi'nin Şampiyonlar Ligi'nin lisansını almasıyla birlikte olaylar artık iyiden iyiye Şampiyonlar Ligi'nde başarı etrafında dönmeye başladı. Alex, Williams ve Alex'in kardeşi Kim ile üç farklı senaryoyu oynayacağız. Üç karakterin de hikayesi belirli noktalarda kesişecek ve hatta eski dost Dany Williams karşımıza amansız bir rakip olarak çıkacak gibi gözüküyor. Alex ve Danny UEFA Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için yarışırken Kim Hunter da FIFA Kadınlar Dünya Kupası Fransa 2019'da ABD'yi temsil etmek ve turnuvanın yıldızı olmak için elinden geleni yapacak.

The Journey modu FIFA 19 ile sona erecek. Daha doğrusu Alex'in hikayesi sona erecek, zira EA Sports bu modu devam ettirmeyi planlıyor olabilir. Belki de pek çok oyuncunun hayal ettiği ve kendi kariyerimizi baştan sona oynadığımız bir mod bizi bekliyor olabilir. 

Oyunu, Türk Telekom faturanıza 12 ay taksit ile, Playstore'dan satın alabilirsiniz.