Microsoft Yeni Abonelik Sisteminde Xbox One Da Veriyor - Keşke Türkiye'ye De Gelse

YAZAN Nursema Emre

"Amerika'da olsam da ben alsam!"

Microsoft, uzaktan bakıldığında insanı fazlasıyla heveslendiren ve "bizde niye yok!" dedirten yepyeni bir abonelik sistemine geçti: Xbox All Access ile aylık bir ücret öde ve hepsine sahip ol!

İşin güzel tarafı bu ödeme sisteminin size bir Xbox One konsolu da verecek olması. Üstelik 4K TV kullanıcısıysanız Xbox One X opsiyonunuz da mevcut. Taksitle bir şeyler almaya alışmış bir millet olarak, sadece aylık bir ücret ödeyerek Xbox One'a dair hemen hemen her şeye sahip olabileceğimiz bu kampanya, maalesef ilk etapta yalnızca ABD'de geçerli olacak ve orada da kısıtlı bir süreyle yapılacak.

Geçelim sizlerin de merak ettiği fiyat olayına: Xbox One X + Xbox Live + Xbox Game Pass içeren paketin aylık fiyatı 24 ay süresince 35 dolar (217 TL). Eğer '4K ile işim olmaz' diyorsanız paketin fiyatı 22 dolara (136 TL) düşüyor.

Sevgili Oyungezerler; farkındayız hemen bu rakamları 6 ile çarpıyorsunuz ama bir de çarpmanız gerekmediğini düşünün! Aylık sadece 35 TL'ye 24 aylık ödeme ve sınırsız Xbox One deneyimi... Gerçekten uzaktan öylece seyrettiren, mükemmel bir kampanya. Keşke Game Pass abonelik fiyatında olduğu gibi uygun bir kur anlayışı ile ülkemize de gelse bu sistem.

İLGİLİ BÖLÜMLER