Game of Thrones'un Jamie'si Coster-Waldau'dan Duygusal Veda

YAZAN Nursema Emre

Sen de sevdirdin be kendini süt oğlan!

Game of Thrones efsanesinin sonuna adım adım yaklaşıyoruz... Diyerek klasik bir giriş yapmak isterdik ama sanki git gide uzaklaşıyoruz yahu! Sürekli gelen erteleme haberleri, oyuncuların birbiri ardına vedası derken neredeyse elimizdeki tek somut şey son sezonun 'bir ara' gelecek olması.

7 sezondur dizide Jamie Lannister karakterini canlandıran, bizleri kah çıldırtan kah da kanımızı ısındıran Nikolaj Coster-Waldau, diziye vedasının hiç de kolay olmadığını açıkladı. Son sezonun çekimleri boyunca birçok veda yemeği ve duygusal hoşçakal konuşmaları yapıldığını söyleyen Coster-Waldau, 'sıra bana geldiğinde etkileneceğimi hiç düşünmemiştim." diye konuştu.

"Ancak 'Nikolaj için dizinin son sahnesi' dediklerinde gözlerimin nemlendiğini söylemem lazım, havadaki rutubettendi herhalde" diyerek gülen Coster-Waldau, "hepsi bu kadar" diyerek gözyaşı döktüğünü kabul etti.

8. sezon çekimleri için yıllardan beri ilk kez tüm ekip bir araya gelmiş, "birlikte zaman geçirmek, bu dizinin bir parçası olduğumuz için müteşekkir olmak ve yaşadıklarımızı düşünmek çok eğlenceliydi" diyor Coster-Waldau. Kendisi hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda dizinin son sezonunda sakallı haliyle seyircilerin karşısında olacağını söyleyerek minik de bir 'spoiler' vermişti.

Gel artık Game of Thrones, gel!

İLGİLİ BÖLÜMLER