Spider-Man: Far From Home Filminde Sürpriz Bir Kötü Adam Daha Var

YAZAN Nursema Emre

Pataklayacak yeni bir düşman mı geliyor?

Ailemizin örümceği Spider-Man'in yeni macerasının çekimleri İngiltere'de sürerken filmle ilgili kulağımıza yeni dedikodular çalınmaya devam ediyor. Son gelen dedikoduya göre filmde şu ana dek sır gibi saklanmış bir düşmanımız daha olacak.

Daha önce Mysterio, Vulture ve belki de Chamaleon'u düşman olarak göreceğimiz belirtilen Spider-Man: Far From Home için Sony'nin planları daha büyük gibi. Filmde karşılaşacağımız kötülerden birisi oyuncaklar sayesinde açık edilmiş olabilir. Evet, oyuncak diyoruz çünkü bu yeni karakter film için hazırlanan LEGO oyuncak figürleri arasında göründü: Molten Man!

İlk olarak The Amazing Spider-Man'in 28. sayısında ortaya çıkan Molten Man (Eriyik Adam), Mark Raxton ismindeki New York'lu bir bilim adamı. Raxton, Vulture'ın kızı ve Peter'ın Homecoming filmindeki aşkı Liz Allan'ın üvey abisi. 

İleriki günlerde Spider-Man: Far From Home ile ilgili daha çık sızıntı, daha çok dedikodu paylaşacakmışız gibi duruyor. Filmin vizyon tarihi 5 Temmuz 2019 ve serinin hayranları olarak yeni şeyler öğrenmeye can atıyoruz.

İLGİLİ BÖLÜMLER