Marvel's Spider-Man'de Sonunda Black Cat'i Gördük!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

The City That Never Sleeps DLC'si için heyecan daha şimdiden tavan yaptı.

 Insomniac Games'in PlayStation 4 için özel olarak geliştirdiği ve 7 Eylül'de oyuncularla buluşacak olan Marvel's Spider-Man'in bir de üç bölümlük The City That Never Sleeps isimli DLC'si gelecek. DLC'nin ilk bölümü olan Marvel's Spider-Man: The Heist için de otuz saniyelik bir teaser fragmanı yayımlandı efendim.

Black Cat'in etrafında dönecek bir soygun hikayesini oynayacağımız bu DLC'de yeni bir düşman grubu, bazı yeni kostümler ve özellikler oyuna eklenecek. Bariz bir şekilde Black Cat'i de oyunda ilk defa göreceğimizi tahmin edebiliyorsunuzdur zaten. Gerçek adı Felicia Hardy olan kahramanımız/kötümüz (duruma göre değişiyor) ilk defa ekranlarımızı süslemiş oldu. Zira şu ana kadar kendisinin sadece sesini duymuştuk.

Oyunun genel tonuna uygun bir kostümle karşımıza çıkan Black Cat, kendi hikayesinin de biraz daha ciddi olacağının sinyallerini veriyor. DLC'nin ilk bölümünün adı Marvel's Spider-Man: The Heist olarak duyuruldu ve 23 Ekim'de bizlerle olacak.

Marvel's Spider-Man'in yazılı ve video incelemesini de yarın siz sevgili Oyungezerlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin Oyungezerler!