YAZAN Yasin Madyb İlgün

Harbiden bazı alışkanlıklar ve bitmek bilmeyen filmler "Die Hard"...

 Bruce Willis'in bir kez daha John McClane olarak karşımıza çıkacağı, Die Hard Serisi'nin altıncı filminin adı açıklandı. Empire'a konuşan filmin yapımcısı Lorenzo di Bonaventura, Die Hard 6'nın adını"McClane" olarak duyurdu. 

Die Hard 6'da ya da artık resmi adıyla McClane filminde hem 60 yaşında bir McClane göreceğiz, hem de kahramanımızın 20'li yaşlarındaki genç hali de karşımıza çıkacak. Ancak yapımcı Bonaventura, filmde daha çok Bruce Willis göreceğimizin garantisini veriyor. Bruce Willis olmadan Die Hard'ın da mantıksız olacağını söyleyen Bonaventura, "Bu filmde onun çok da önemli bir rol almadığına dair çıkan dedikodular asılsız. John McClane'in 20'li yaşlarına dalacağız, ancak 60 yaşındaki hali de kilit rol oynayacak." dedi. 

Filmin yönetmenlik koltuğundaysa Len Wiseman oturacak. Filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı. Artık cılkı çıkan ve sıradan bir aksiyon filmine dönüşen Die Hard'ı daha ne kadar sağacaklar merak ediyorum sevgili Oyungezerler. Bununla birlikte her daim bir tüketeni var ki Bruce Willis de hayır diyemiyor değil mi?

İLGİLİ BÖLÜMLER