The Walking Dead: The Final Season'ın 2. Bölümünden Oynanış Videosu Geldi

YAZAN Nursema Emre

Sen hala veletsin AJ

Telltale'in The Walking Dead serisi adım adım sona yaklaşırken; Telltale Games, son sezonun ikinci bölümünden küçük bir oynanış videosu yayınladı. Videodan da görebileceğimiz üzere sanki adım adım Clementine'nın Lee'ye, minik dostumuz AJ'in de Clementine'a doğru evrildiğini görecek gibiyiz. Spoiler niteliği taşımasa da küçük bir fikrimi paylaşmak istiyorum: Serinin finali sanki ilk sezonun finaline çok ama çok benzeyecek gibi duruyor. Demedi demeyin Oyungezerler! :)

Yozlaşmış düzenin git gide daha katı ve duygulardan arınmış bir hale getirdiği Clementine'ın 4 bölümlük son hikayesinde, 2. bölüme daha da yaklaşıyoruz. Sezon sonuna doğru AJ'in daha agresif, hatta belki de daha ürkek bir karakter haline bürüneceğine dair birkaç küçük ipucu alsak da birçok şey hala gizemini koruyor. 

> The Walking Dead'in 9. Sezonunda Rick İle Negan Arasında Neler Olacak?

Telltale Games: ''Oyuncuları Hayal Kırıklığına Uğrattık''

Senelerdir süren hikayenin sonuna çok yaklaşmışken, son sezonun ikinci bölümü için tarih şimdiden belli: 25 Eylül 2018. Heyecan dozajı git gide artarken, bakalım bu bölümde serinin sonuna dair biraz daha ipucu elde edebilecek miyiz?

İLGİLİ BÖLÜMLER