Sam Leaderboard
YAZAN Yasin Madyb İlgün

Peki neden? Çünkü daha da çok kaos muhahaha!

 Call of Duty: Black Ops 4'ün Battle Royale modu olan Blackout hakkında şu ana kadar edindiğimiz bilgiler oldukça kısıtlı, fakat birkaç yeni bilgi daha su yüzüne çıktı sevgili Oyungezerler. Blackout'un betasında eş zamanlı 80 oyuncu olacağı doğrulandı. Treyarch bu sayıyı artırmak istiyor ancak betadaki maksimum oyuncu sayısının 80 olacağı resmen duyuruldu. 

Game Informer'ın paylaştığı bilgilere göreyse oyunun bu modunda aynı zamanda etrafta zombiler de olacakmış. Yapay zeka tarafından kontrol edilecek olan zombilerimizin tam olarak ne amaçla orada olduğu belli değil, fakat kaosu artıracaklarını tahmin etmek de güç değil. Bir de klasik zombi modundakinin aksine biraz farklı olacaklarmış ve karakteristik özellikleri de ufak farklılıklar gösterebilirmiş. 

Black Ops 4 - Blackout'un betasını PlayStation 4'te 10 Eylül'de oynayabileceğiz. Diğer platformlardaysa oyunu ön sipariş ile temin ettiysek 14'ünde, yoksa 15'inde herkese açık olduğunda oynayabileceğiz. Beta 17 Eylül'de Türkiye saatiyle akşam 8'de sona erecek. 

Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.