YAZAN Cengizhan Kervancı

Sevindiren indirimler!

Bildiğiniz gibi her hafta bir çok platform için çeşitli indirimler yayınlanıyor. Farklı mağazalardaki onlarca indirimi takip etmek uzun ve yorucu bir iş olabilir. Biz de bunun için her hafta cuma günü Playstore, Steam, PSN ve XBL'de indirime giren en bomba oyunları tek bir haberde topluyoruz. Bu hafta özellikle Steam üzerindeki oyun indirimleri değerlendirilmeye değer.

İşte karşınızda bu haftanın en dikkat çeken indirimleri;

Playstore
Playstore'da devam eden Namco & Deep Silver Kampanyası için son iki gün. İndirim boyunca Dark Souls 3 60 TL, Little Nightmares 19 TL, Saints Row - The Third ise 14 TL. Ayrıca bu hafta içinde ürün kataloğuna yeni oyunlar da eklendi. Bu oyunlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bandai Namco ve Deep Silver Kampanyası

Steam
Bu haftanın indirimleri gerçekten kaçmaz diyebilirim. Zamanında alamadığınız AAA oyunların değerlendirmenin vakti gelmiş olabilir. Hellblade: Senua's Sacrifice 24,50 TLThe Witcher 3: Wild Hunt 29,99 TL, Borderlands GOTY Edition 12,98 TLTom Clancy’s The Division 52,50 TL Tüm indirimlere ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

hellblade senua's sacrifice ile ilgili görsel sonucu

PSN
Hitman GOTY 114 TL, Shadow of War 134 TL, BioShock: The Collection 64 TL, Onrush 109 TL. Tüm indirim listesine ise buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

hitman game of the years ile ilgili görsel sonucu

XBL
Xbox cephesinde ise Survival of the Fittest kampanyası ile geçmiş döneme ait Xbox 360 yapımları indirimde. Don't Starve: Giant Edition 15,60 TL, Warhammer: End Times - Vermintide 33,90 TL, Sheltered 8,35 TL, Soma 32,50 TL. Tüm liste için tıklamanız yeterli.

soma ile ilgili görsel sonucu