Overkill's The Walking Dead'in Kapalı Betası Geliyor

YAZAN Nursema Emre

Bu sefer olsun

Telltale'in efsane serisini bir kenara bırakırsak, oyun dünyasının yüzü The Walking Dead oyunlarıyla pek de gülmedi aslında. İnsan senelerdir sürekli revaçta olan bir çizgi romanın daha fazla sayıda iyi oyunu olmalı diye düşünüyor ama elimizdeki örneklere bakınca aralarında The Walking Dead: Survival Instinct falan var.

Süreci aksi yöne çevirmesini beklediğimiz ancak yayınlanan oynanış videolarının ardından henüz net bir fikre varamadığımız Overkill's The Walking Dead için kapalı beta tarihi duyuruldu. PayDay 2'nin yapımcısı Starbreeze tarafından geliştirilen oyun 9 Ekim'de beta sürecine giriyor.

Oyunun standart versiyonunun ön siparişini verenler 1 adet, Deluxe versiyonu satın alanlar ise 4 adet Beta anahtarı edinecek; bu sayede Deluxe Edition sahipleri, çıkışına kadar arkadaşlarıyla birlikte oyunun tadına bakabilecekler.

walking3

Haberimize nokta koymadan önce standart versiyonunu 92 TL, Deluxe versiyonunu ise 119 TL'den sipariş edebileceğiniz Overkill's The Walking Dead'den bir iki video ile baş başa bırakalım sizleri. Böylece heyecanlanıp heyecanlanmayacağınıza siz karar verin.

Sadece betanın nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, ilk videoda direkt olarak 08.26'ya atlamanız yeterli. :)

İLGİLİ BÖLÜMLER