Wonder Woman'dan Tanıdığımız Said Taghmaoui Yeni James Bond'un Baş Kötüsü Olabilir

YAZAN Ayşegül Sürücü

Filmin kötü karakteri Ortadoğulu birisi olursa rol kendisine verilecekmiş

25. James Bond filmi için kulağımıza yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Önce Daniel Craig, James Bond'luğu bırakacağını açıklamıştı (düşünsenize bir gün gidiyorsunuz ve James Bond'luktan istifa ediyorsunuz), sonrasındaysa Danny Boyle yönetmenlik koltuğunu bırakmıştı. Danny Boyle'un filmin yönetmenliğini bırakmasının sebebi filmin kötü karakteri konusunda anlaşmazlıklar yaşanması ve yaratıcı süreçlerdeki uyuşmazlıklardı. Halen filmi kimin yöneteceği belli değil ancak oyuncu kadrosu tarafında kötü karakterin kim olabileceğine dair bir gelişme var.

Wonder Woman'da Sameer karakterini canlandıran Fas kökenli Fransız-Amerikan aktör Said Taghmaoui'nin Variety'e yaptığı açıklamaya göre filmde baş kötü karakter Ortadoğulu olursa ilgili rolün kendisine verileceği haberi gelmiş. Eğer bu kötü karakter Rus olacak ise rol başkasına gidecekmiş.

Taghmaoui aynı zamanda Ortadoğulu bir kötü karakter olmasının klişe bir olay olduğunu ancak James Bond filmi ve kendi oynayacağı rol için bir problem teşkil etmeyeceğini ifade etmiş.

Yeni James Bond filminin çekimleri bu sene içerisinde Aralık ayında başlıyor. Filmin vizyona girmesi ise Kasım 2019 olarak gösteriliyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER