Absolver'ın Ücretsiz Downfall Paketi İçinizdeki Bruce Lee'yi Uyandıracak

YAZAN Eser Güven

Buruş buruş

Absolver'a bu ay içinde Downfall isminde ücretsiz bir genişleme paketi gelecek sevgili Oyungezerler. PC ve PlayStation 4 için yayınlanacak olan bu paketle oyuna yeni bir oynanış modu, yeni ekipmanlar gibi özelliklere ek olarak bir de yeni dövüş stili eklenecek ki işin Bruce Lee kısmı da burada zaten.

Faejin ismindeki bu yeni dövüş stili tamamen Bruce Lee'nin Jeet Kune Do dövüş felsefesinden ilham alınarak hazırlanmış. Jeet Kune Do, Bruce Lee'nin en bilinen ve dünyanın en etkili dövüş sanatlarından biri. Türkçesi Durduran Yumruğun Yolu (The Way of the Intercepting Fist) olan bu stilde amaç bedeni eş zamanlı olarak saldırarak müdafaa etmek. Absolver'ın yeni stili de böylece savunma ve saldırıyı bir araya getiriyor. Yapımcılar bunun deneyimli Absolver oyuncuları için bile zorlu bir stil olduğunu söylüyor.

Faejin stilinde çıplak el ve savaş eldivenleriyle 26 farklı saldırıya ek olarak 15 de kılıç saldırısı bulunacak.

Genişleme paketine ismini veren Downfall oyun modundaysa oyuncular ister tek başlarına, ister co-op şeklinde Adalian madenlerine girecek ve madenlerde deneyim ve ekipmana dönüştürecekleri paralar toplayacaklar. Bu paraları toplamaktaki nihai amacımız ise Arcell ve tayfasını mağlup etmek. Madene her girişimizde harita da değişecek ve Arcell'i yenecek kadar güçlenmeye çalışacağız.

Absolver: Downfall, 25 Eylül'de PC ve PS4 için yayınlanacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER