Titans Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi: Dick Grayson vs Jason Todd

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Aynı anda iki Robin demek... Hmm...

 IGN First'ün TV bölümü çalışıyor efendim. Başlarda merakla beklediğimiz, sonrasında "F*ck Batman" ve Starfire kostüm fiyaskolarıyla bu merakımızın yerini endişeye bıraktığı Titans dizisinden yeni fotoğraflar ilk defa IGN'de paylaşıldı. Bu paylaşılan iki fotoğrafta hem Jason Todd hem de Dick Grayson'ı Robin kostümleriyle görüyoruz. İkili arasında da haliyle gergin bir dinamik var gibi gözüküyor. 

Jason Todd'ın da dizide yer alacağı ve Robin olacağını gördüğümüze göre hikaye üzerine bir sürü yeni teori kurulabilir. Dick'in Batman ile çalışmayı bıraktığını biliyoruz, ancak bu hikayede Titans'a ne kadar katkı yapacağı soru işareti. Belki de Todd, Grayson'ın yerini almıştır ve bu ikili arasında da bu sebeple bir sürtüşme olabilir. Todd'ın agresif ve kötü çocuk tavırlarını da düşündüğümüzde bu hiç de şaşırtıcı olmaz zaten. 

Görseller sizin yorumlarınız için hemen aşağıda efendim. Karanlık olsalar ve kostümleri öyle çok detaylı göremesek de benzer hatlara sahipler. Sizin yorumunuz nedir sevgili Oyungezerler?

titans1  titans2

İLGİLİ BÖLÜMLER