YAZAN Eser Güven

Bir remaster daha

Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey'in DLC planlarını duyururken Season Pass içeriğinde yayınlanacak olan iki hikaye DLC'sine ek olarak bizi bir de sürprizin beklediğini gördük: Assassin's Creed III Remaster. Serinin beşinci (AC1, AC2, AC:Brotherhood, AC:Revelations) oyununun Remaster versiyonu Assassin's Creed Odyssey'in Deluxe, Gold ve Ultimate versiyonlarına dahil olan Season Pass bünyesinde bu paketlere sahip olan oyunculara ücretsiz olarak sunulacak olan Assassin's Creed III Remaster elbette ayrı olarak da satılacak.

PC, PS4 ve XBox One için yayınlanacak olan Assassin's Creed III Remaster, 2019'un Mart ayında çıkacak.

2012 yılında yayınlanan ve Amerikan Devrimi sırasındaki olayları konu alan Assassin's Creed III'ün bu yeni versiyonu Ubisoft'un deyişiyle "geliştirilmiş oynanış mekaniklerine ve ergonomiye" sahip olacakmış ama Ubisoft bununla tam olarak ne kast ettiğini henüz açıklamadı. Bu yeni versiyonun içinde ayrıca oyun için şimdiye kadar yayınlanan tüm DLC'ler de bulunacak (Tyranny of King George gibi).

Assassin's Creed III oyuncuları ikiye bölen tarzda bir oyundu, kimi beğenmiş, kimiyse özellikle de ana karaktere ısınamadığından ve yan görevlerin sıkıcılığı yüzünden oyunu hayli eleştirmişti. Siz hangi taraftasınız sevgili Oyungezerler?

İLGİLİ BÖLÜMLER