Sam Leaderboard

Assassin's Creed: Odyssey Nintendo Switch'e De Geliyor

YAZAN Emir Ataç

Sadece Japonya'da.

Nintendo Switch'in piyasadaki en güçlü konsol olmadığı malum. Buna rağmen Doom ve Wolfenstein II: The New Colossus gibi oyunları kataloğuna katmayı başarmıştı Nintendo. Şimdi ise önümüzdeki aylarda çıkacak olan büyük oyunlardan Assassin's Creed: Odyssey'nin de Nintendo Switch'e geleceği açıklandı. Yalnız durum pek de sandığınız gibi değil.

Assassin's Creed: Odyssey'nin Cloud Version adını taşıyan bir edisyonu, Nintendo'nun sadece Japonya'da aktif olan streaming servisi aracılığıyla oynanabilir olacak.

Nintendo Switch Online Servisinin Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Nintendo Direct'te Yayınlanan Tüm Fragmanlar

Nintendo'nun, PlayStation Now'a benzetilen bu servisinin henüz gelişimini tamamladığını söyleyemeyiz. Ancak bu servis sayesinde, Japon oyuncular Resident Evil 7: Biohazard'ı da bir süredir Nintendo Switch'de oynayabiliyorlardı. Bu servisin ileride Japonya haricinde de kullanılabilir olup olmayacağı hakkında henüz bir açıklama yok. Kısacası şimdilik Assassin's Creed: Odyssey'i, Japonya'ya taşınmadığımız sürece Nintendo Switch'de oynama şansımız yok. Ama kimin umurunda? Bize Super Mario: Odyssey yeter!