Marvel's Spider-Man'in Yönetmeni Oyunun Devamı Hakkında Konuştu

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Devam oyunu gelecek gibi ama Bryan Intihar kesin konuşmaktan kaçınıyor.

 Marvel's Spider-Man'in yönetmeni Bryan Intihar, IGN'in konuğu oldu ve devam oyunu ihtimali üzerine bir iki söz söyledi.

Intihar ağzını biraz sıkı tutsa da Marvel's Spider-Man'in hem satışlarda, hem de incelemelerde yüzleri güldürdüğü ortada. Marvel mutlu, Insomniac mutlu, eh Sony de mutlu daha ne olsun? Intihar bir devam oyunu olacağını doğrulamadı ve üç aşamalı DLC'lerden bahsetmekle yetindi belki, ama ara sıra hayranlara da göz kırptığı anlar olmadı değil tabii.

The City That Never Sleeps DLC Üçlemesi'nin hikayelerinden kısaca bahseden tecrübeli isim, "Yeni bir oyun duyurusu gibi bir şey yok tabii, ama haliyle oyuncuları Spider-Man evrenimizde tutmak için çabalıyoruz. Zaten bu sebeple üç aşamalı DLC paketimizi hemen açıkladık. Bu DLC'ler sadece aktivite bazlı şeyler değiller, tam bir hikayeden bahsediyoruz. Komple bir maceraya, yeni bir tecrübeye atılacağız." dedi.

Spider-Man'in ve Black Cat'in zaman zaman alışılagelmişin dışında hareket edeceğini de söyleyen Intihar, yıl sonu gelmeden DLC'nin son iki paketinin de oyuncularla buluşacağının garantisini verdi. 

Ne yazık ki oyunun New Game Plus modu için biraz daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor. Tabii ben böyle söylediğim için haberi yayımladığım dakikalarda New Game Plus moduna kavuşabiliriz de. Umarım öyle de olur.