Anthem Alfa Aşamasına Ulaştı, Oyunun Tüm İçeriği Oynanabilir Durumda

YAZAN Eser Güven

Anthem için son viraja girildi

Anthem resmi olarak Alfa aşamasına geçti sevgili Oyungezerler, yani oyunun şu an tüm içeriği oynanabilir durumda ve bundan sonra geriye sadece hata ayıklama, ince ayarlar ve test kısımları kalıyor. Duyuru BioWare'in tanınmış ismi Casey Hudson'dan geldi. "Anthem'in şu anki halini oynamak çok eğlenceli, oyunumuz birbirinden etkileyici karakter anları ve hikayelerle dolu. Ofistekilerin yarattığımız bu yeni dünyada maceralara atılmak için gruplar kurduğunu görmek de çok heyecan verici" diyen Hudson ofisteki atmosferi de şöyle tanımlıyor:

"Bugünlerde ofisteki enerji bana Baldur's Gate zamanlarını çağrıştırıyor. Hala daha çok işimiz var ama herkes ne yapması gerektiğini biliyor ve gerçekten de ilham verici bir özveri ve çabayla oyun üzerinde çalışmaya devam ediyor."

Her ne kadar hala daha Anthem'le ilgili kafalarda soru işaretleri varsa da yapılan açıklamalar BioWare'in gerçekten de bu projeye büyük bir heyecan ve tutkuyla yaklaştığını gösteriyor. İşin içine bir de Baldur's Gate ismini falan karıştırıyorlar ya, insan daha bir umutlanıyor açıkçası. Umarım Anthem beklentileri karşılar ve "BioWare işte bu" dedirtir.

Anthem 22 Şubat 2019'da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Oyunu, Türk Telekom faturanıza 12 ay taksit ile, Playstore'dan satın alabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER