FIFA 19'un Kart Düşme İhtimalleri Açıklandı - Ones to Watch Kartı Yakalamak Oldukça Zor

YAZAN Eser Güven

Ya binde 1 olsaydı

FIFA ilk kez kartların düşme ihtimallerini açıkladı ve gördük ki FIFA Ultimate Team'de Ones to Watch kartı peşine düşecekseniz size kolay gelsin diyorum :)

FIFA 19'un yayınlamasıyla birlikte FUT'un ilk promosyonu olan Ones to Watch da başladı. Ones to Watch kartları dinamik kartlar, yani Real Madrid'den Juventus'a transfer olan Ronaldo veya Leicester'dan Manchester City'e geçen Riyad Mahrez gibi kartlar oyuncular yeni takımlarında iyi performans gösterdikçe güçlenecekler. Yani Ronaldo Juventus forması altında mucizeler yarattığında kartın genel reytingi Ronaldo'nun standart reytingi olan 94'ü aşabilecek.

Elbette bu kartlara sahip olabilirseniz, çünkü bunların düşme ihtimali %1'in altında.

Yeni "Show Pack Probabilities" özelliği sayesinde görülen ihtimallerde Ones to Watch kartlarının yanında "%1'den az" yazıyor ama ne kadar az olduğu söylenmiyor. Yani bu ihtimal binde 9 da olabilir, binde 5 de olabilir, binde 2 de.

Artık bu özellik sayesinde FUT hayranları en azından bekledikleri kartların neden düşmediğine dair fikir sahibi olabilecekler. Hatta bu ihtimalleri görüp de "ben buna mı para veriyordum yahu" diyecekler de çıkabilir. Sonuç ne olursa olsun, oyunlarda loot box veya kart paketi gibi özelliklerin eşyaların düşme yüzdelerini göstermesi önemli bir gelişme. Aslında bu baştan beri olması gereken bir şeydi.

İLGİLİ BÖLÜMLER