YAZAN Oğuz Erdoğan

Batman olmak zor bırakmak daha da zor...

Batman v Superman ve Justice League filmlerinde Batman karakterini canlandıran ve artık Batman karakterini oynamak istemediğini açıklayan Ben Affleck kararından dönmüş gözüküyor. Tabii bu dönüş kararında neyin etkili olduğunu bilmiyoruz. Fakat Hollywood'da "fısıltılar" eksik olmuyor.

Affleck, karakteri oynamak için yeniden fit hale geldi ve en azından bir kez daha Batman'i oynamak istiyor. Kendisine yakın bir kaynak şöyle söylüyor: "Henüz daha kafasında bu işi bitirmedi. Karakter (Batman) ile yapacağı çok şey var. Onun yerine başkasını alacakları söyleniyor ama artık işin ciddiyetinin farkında. Özellikle Joaquin Phoenix'in Joker'ini gördükten sonra yeniden Batman olmayı gerçekten istiyor."

Bazen insan elindeki şeyin kıymetini bilemez derler ya, belki de Affleck'e aynen bu olmuştur. Kendisinin Batman performansını ne kadar beğendiniz bilmiyorum ama bence çok fazla espri yapıyordu. Tabii bunda Marvel filmlerinin her şeyi mizaha dökmesinden etkilenen Warner Bros'un da etkisi büyüktür. Her insan ikinci bir şansı hak eder. Bence Ben Affleck eğer son kez Joker ile aynı filmde bir Batman canlandırmayı hak ederse, ortaya unutamayacağımız bir performans çıkabilir.

İLGİLİ BÖLÜMLER