Sam Leaderboard
YAZAN Eser Güven

Uzun bir aradan sonra yine Walking Dead

The Walking Dead'in 9. sezonu sabaha karşı yayınlanan bölümle başladı ve hemen arkasından da dizinin ikinci bölümünün uzatılmış fragmanı karşımıza çıktı. 9. sezonun ikinci bölümünün ismi The Bridge.

"Topluluklar aralarında iletişimi ve ticareti sağlayacak bir köprüyü onarmak için güçlerini birleştirirler; inşaat alanında birisi ciddi biçimde yaralanır." diyor resmi açıklama. Ciddi biçimde yaralanan kişinin kim olduğunu ise merak etmemiz ve bölümün içinde öğrenmemiz bekleniyor elbette. Fragmanın sonlarına doğru Negan'ı da görüyoruz ve "dünyayı kurtarmıyorlar, benim için hazırlanıyorlar" diyor.

Bu bölümde Rick ve arkadaşlarının beş topluluğu birbirine bağlayacak olan köprü üzerinde çalıştığını göreceğiz: Alexandria, Hilltop, Kingdom, Oceanside ve Sanctuary. Bakalım aksiyonlu bir bölüm mü olacak, yoksa araya serpiştirilen sakin ve sıkıcı bölümlerinden biri mi, onu da haftaya göreceğiz.

İlk bölümü izlediyseniz, yeni sezonun başlangıcı hakkında ne düşündünüz? 8. sezonda dibe vuran reytingleri toparlayabilecek gibi mi sizce?

İLGİLİ BÖLÜMLER