Project Judge’dan Yeni Oynanış Videosu Geldi

YAZAN Engin Vural

Suçlulara sokakları dar etmeye geliyor...

Çok sevilen (en azından benim tarafımdan:)) Yakuza serisinin yapımcıları tarafından geliştirilen Project Judge'dan yeni görüntüler paylaşıldı.

Yaklaşık 12 dakikalık oynanış videosunda oyunun ilk bölümünden bir kısım yer alıyor. Yakuza serisini takip edenler için şehirde gezinti kısımları, markete girip alışveriş yapmak, caddede karşınıza çıkan yaramaz çocukların kulağını çekmek gibi şeyler çok tanıdık gelecektir. Bununla birlikte güzel dokunuşlar da var:

İkinci videoda ise hikâyede yer alacak karakterlerden bazıları gösterilmiş -ki bunların içinde yöneteceğimiz kahramana akıl hocalığı yapacak bir karakter de bulunuyor yanlış anlamadıysak:

Yakuza serisinde olduğu gibi yine güzel bir hikâye ve keyifli bir oynanış sunacaklarını düşünüyor, hevesle bekliyoruz Project Judge ya da Japonya'daki adıyla Judge Eyes'ı.

PS4'e özel olarak geliştirilen oyun, Asya için 13 Aralık'ta piyasada olacak. Batı'ya 2019 yılı içerisinde gelecek, ancak henüz elimizde net bir tarih yok. Umuyorum bekleyiş uzun sürmez.

İLGİLİ BÖLÜMLER