Dave Bautista, James Gunn'ı Suicide Squad 2'de Yalnız Bırakmak İstemiyor

YAZAN Oğuz Erdoğan

Bizimkisi bir aşk hikayesi, Drax, Groot film gibi biraz...

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bomba bir haberle James Gunn, DC ile görüşüp Suicide Squad 2'yi yazıp yönetmek istediğini söylemişti. Bu haberin ardından sular durulmadı ve Guardians of Galaxy filmlerinin yıldızlarından Dave Bautista, Twitter hesabından Suicide Squad 2'de James Gunn'a katılmak istediğini belirtti.

 

Gunn'ın Suicide Squad 2'yi yazıp yönetme ihtimalini belirten bir tweeti yeniden paylaşıp üzerine "nereyi imzalıyorum" yazan ünlü aktör, daha önce de Chris Pratt ve diğer Galaksi'nin Koruyucuları ile birlikte yönetmenlerine sahip çıkmıştı. Fakat bu durum Marvel'ı kararından döndürmeye yetmemişti.

Şimdi Marvel ezeli rakibine hem filmlerinden birinin oyuncusunu, hem de yönetmenini kaptırmak üzere. Aldıkları karardan ne olursa olsun geri adım atmayan Marvel acaba biraz da olsa pişmanlık duyuyor mudur? Bana kalırsa zaten Avengers 4 ile birlikte büyük ölçüde bitecek olan mevcut MCU'da Guardians of Galaxy pek de umurlarında değildir. Muhtemelen yeni yapacakları yapıya X-Men ve Fantastic 4'u nasıl dahil ederiz diye düşünüyorlardır. 

İLGİLİ BÖLÜMLER