Resident Evil 2 Remake'ten Şimdi De Licker Videosu Geldi

YAZAN Eser Güven

Yalanmak isteyenlere

Capcom geçtiğimiz gün Resident Evil 2 Remake'in ünlü yaratıklarından Licker'ın nasıl göründüğünü bir tweet ile paylaşmıştı. Şimdiyse yalnızca sabit görüntüyle değil, Licker ile oyundaki karşılaşmamızın nasıl olacağına dair bir videoyla karşımızdalar. Sizi bilmiyorum ama ben şu oyunla ilgili gördüğüm herşeyi acayip beğeniyorum, böylesine kült bir klasiği bu kadar güzelleşmiş ve iyice korkunçlaşmış biçimde oynamak çok güzel olacak.

Aşağıdaki videoda Claire Redfield'ı Licker ile kapışırken görüyoruz. Bu karanlık ortamdaki tek ışık kaynağı Claire'in feneri olunca atmosfer de iyice gerilimli oluyor tabii ki.

Elbette Licker oyunda karşılaşacağımız tek tanıdık yaratık değil ama Capcom şimdilik bu yaratık üzerinden heyecanı arttırmaya çalışıyor diyebilirim. Capcom daha önce Remake'te yeni yaratıkların olmayacağını, yalnızca orijinal oyundaki yaratıkların geliştirileceğini söylemişti. Zaten orijinal oyuna mümkün olduğunca sadık kalmak bana da doğru geliyor.

Oyunun çıkışına daha birkaç ay olduğunu düşünürsek Capcom'un önümüzdeki haftalarda daha da çok ekran görüntüsü ve video göstereceğini tahmin edebiliriz. Bakalım sıradaki yaratık hangisi olacak?

Resident Evil 2 Remake, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 25 Ocak 2019'da çıkacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER