Overkill's The Walking Dead'in Kapalı Betasına Hala Katılabilirsiniz

YAZAN Eser Güven

Ön sipariş sonrası fiyat yükselebilir

Overkill's The Walking Dead'in kapalı betası dün itibariyle başladı. Bu kapalı beta şimdilik yalnızca oyun için ön sipariş vermiş olan oyunculara sunuldu ama açıklanan tarihlere göre kapalı beta birden çok faz halinde yapılacak ve oyuncular bu fazlardan istediklerine katılabilecekler.

Betada oyunun ilk iki görevine ek olarak iki kamp savunma senaryosu bulunacak ve ilerideki fazlarda yeni bölümler de eklenecek.

Şimdilik açıklanan beta fazlarını aşağıda görebilirsiniz. Bunlardan birine katılmak için istediğiniz zaman oyunu ön siparişle satın almanız yeterli olacakmış. Oyunun Steam sayfasına bakınca ön sipariş fiyatının 92 lira olarak belirlendiğini görüyoruz ki normal fiyatının 60$ olduğunu düşünürsek gayet de iyi bir fiyat aslında. Yani oyuna ilginiz varsa ilerideki olası bir fahiş fiyat arttırımından etkilenmemek için ön sipariş verebilir ve böylece betaya da katılabilirsiniz.

Beta 1: 9 Ekim - 11 Ekim

Beta 2: 12 Ekim - 15 Ekim

Beta 3: 19 Ekim - 22 Ekim

Overkill's The Walking Dead PC için 6 Kasım'da çıkacak. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihi ise 8 Şubat olarak belirlenmiş.

İLGİLİ BÖLÜMLER