YAZAN Eser Güven

Bunlar hep Bully 2 sesleri

Rockstar Games'in Red Dead Redemption 2'den sonraki büyük projesinin Bully 2 olacağına inanmak için yeterli sebebimiz var. Stüdyoya yakın kaynaklar bunu iddialı biçimde dile getiriyorlar, şimdiyse oyuncu seçme yönetmeni Jessica Jefferies'in "önde gelen geliştiricilerinden biri" için verdiği ilanlar bunu destekler nitelikte.

Elbette bu ilanlar doğrudan Bully 2 ismini sarfetmiyor ancak aranan rollere baktığımızda akla gelen ilk isim de Bully 2. Bir kere öncelikli olarak genç adaylar aranıyor. "Genç oyuncu tarafından bazı sahnelerde şiddet ve argo kullanılacaktır. Projenin kendisi bir gerilim/dramadır ve genç oyuncunun yer aldığı sahneler büyük bir hassasiyetle ele alınacaktır" diyor ilan. Aranan roller arasında "Üniversite Profesörü" ve "Yetişkin üniversite öğrencisi" de bulunduğuna göre bunun okul ile ilgili bir oyun olduğu konusunda şüphe yok.

İlanlardan birini aşağıda görebilirsiniz, tümü de Jessica Jefferies'in twitter hesabından paylaşılıyor.

Bu ilanlarda seçilen oyuncular hareket yakalama sekanslarına katılacaklar. Elbette Rockstar henüz Bully 2 ile ilgili hiçbir söylentiye yanıt vermedi ama orijinal oyunun üzerinden 12 yılı aşkın süre geçtiğine göre yenisini beklememiz çok da anormal değil bence.