Türkiye'deki İlk Ödüllü For Honor Turnuvasına Katılmak İster Misiniz?

YAZAN Eser Güven

Onur İçin!

Türkiye'de gerçekten de çok sayıda For Honor oyuncusu var ama bu insanların aynı yerde toplanması zor olabiliyor. Şimdi size tam da bunu yapmak isteyen bir girişimden bahsedeceğim, For Honor oynuyorsanız kulak kabartın.

Twitch'te For Honor üzerine yayınlar yapan ve daha çok Vlacheau ismiyle tanınan Berk arkadaşımız yurtdışından ESL ile bağlantılı bir sponsor (ForHonor eSports) bularak Türkiye'deki ilk ödüllü For Honor Turnuvasının koordinatörlüğünü yapmaya başlamış ve bizden de bu turnuvayı daha çok kişiye ulaştırmamız için yardımcı olmamızı rica etti.

For Honor Olympic Games bu çabaların ardından Türkiye'yi Avrupa Ligine dahil etmiş, yani artık Türk For Honor oyuncularının elinde daha fazla olanak var da diyebiliriz. Bu bir bakıma topluluk olarak tanınma anlamına da geliyor.

Şu anda turnuvalar her haftasonu Cumartesi günleri 1v1 (haftanın birincisi 100, ayın birincisi 300, ayın ikincisi 100, ayın üçüncüsü 50 TL ödüllü) ve Pazar günleri 2v2 (haftanın birincisi takıma 200 TL ödüllü) şeklinde oynanıyor ama ileride katılımcı sayısı artasa 4v4 turnuvalar da başlayacak.

Turnuva başı ödüllerin yanı sıra aylık olarak da en başarılı oyunculara ödül dağıtılan bu turnuvalara siz de kayıt olabilir ve ülkemizdeki For Honor topluluğunun gerçek bir parçası haline gelebilirsiniz.

Turnuvanın linklerine 1v1 için şuradan, 2v2 için ise şuradan ulaşabilir, daha fazla bilgi için Berk'le iletişime geçebilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER