Call of Duty: Black Ops 4’ten Yeni Videolar Paylaşıldı

YAZAN Engin Vural

Çıkıştan önce son videolar...

Call of Duty: Black Ops 4'ün üzerine uzun uzun yazmalı mıyım şu anda, emin değilim. Zira artık çıkışına saatler kaldı. Ben sussam da yapımcılarının durmaya niyeti yok belli ki, iki yeni video paylaştılar.

Tek kişilik hikâye modu bulunmadığından bir süredir oyunun önemli parçalarından birisi olan zombi moduna daha fazla odaklanılıyor haliyle. Videolardan ilki de The Blood of the Dead ismili bu mod ile ilgili. Mod üzerine daha önce bir yazı kaleme almıştık dileyenler ona da bir göz atabilirler. O yüzden uzun uzun yazmıyor, videoya geçiyorum:

İkinci video ise, bu sene oyun modlarına dahil olan ve beta sürecinde beğeniyle karşılanan battle royale modu Blackout üzerine:

Bu mod için 120 fps gibi değerlerden bahsediliyor. Oldukça iddialılar. Bakalım türün diğer iddialı oyunlarının tahtını sallayabilecek mi? İlk izlenimler sağlam geldikleri yönünde. Önümüzdeki günlerde bol bol değerlendirme imkanımız olacak nasıl olsa.

Black Ops 4; PC, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkışını yarın gerçekleştiriyor. Oyunun internet sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.