YAZAN Sistem Yöneticisi

Tüm oyunculara hayırlı olsun!

Monster Notebook geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul ve İzmir'den sonra Ankara/Çankaya'da üçüncü mağazasını açtı.

Mağaza Ankara’nın yanı sıra çevre illerin de ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede. Oyunseverlere Monster’ın yüksek performanslı gaming laptop modellerini bizzat deneme şansı sunan mağaza, kullanıcılara teknik servis desteği de veriyor. Mağazada markanın ürettiği oyun bilgisayarlarına ilaveten mekanik oyuncu klavyesi, oyuncu kulaklığı ve faresi gibi oyun tutkunlarının ilgi duyduğu diğer Monster ürünleri de yer almakta.

Açılışta bir konuşma yapan Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz;

"Bugün, 2005 yılında başladığımız yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşına ulaştık. Oyuncular için yüksek performanslı taşınabilir bilgisayarlar üretme fikriyle yola çıkıp tamamen bu amaca yönelik ilk mağazayı 2016’da İstanbul’da açtık. Bu yılın nisan ayında da Türkiye’deki ikinci mağazamızı İzmir’e açtık. Üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen çalışmalarımızı aynı hızla sürdürdük ve bugün üçüncü mağazamızı Ankara’da açmış olmaktan büyük sevinç ve durur duyuyoruz.

Bugün Ankara’da açtığımız bu mağazayla kullanıcıların yalnızca gelip ürünlerimizi alabilecekleri bir yer değil, vakit geçirip farklı bir deneyim yaşayabilecekleri bir ortam oluşturmak istedik. Hem genel olarak mağaza hem de bu amaçla özel olarak tasarlanan karma gerçeklik odamız bu amaca hizmet edecek. Monster’ın bugünlere gelmesi için çalışan herkese ve bize olan desteklerini asla eksik etmeyen kullanıcılarımıza teşekkür ediyorum”  dedi.

 

İLGİLİ BÖLÜMLER