Sam Leaderboard

PUBG'de Cadılar Bayramı Katil Palyaçolar ve Hemşireler Eşliğinde Kutlanacak

YAZAN Engin Vural

Cadılar Bayramı'nda da battle royale diyenlere...

Cadılar Bayramı etkisini oyun dünyasında da hissettiriyor. Dijital mağazalarda düzenlenen indirim kampanyalarının yanında, pek çok oyunun bu döneme özel içerik ürettiklerini görüyoruz. PUBG de bundan geri kalamazdı herhalde. Nitekim onlar da paylaştıkları birkaç saniyelik video ile bu kervana katılacaklarını açıklamış oldular.

Video gerçekten çok kısa. Üzerine konuşulabilecek fazla bir şey sunmuyor. Silent Hill'i hatırlatan bir hemşire, elinde bıçak üstünde bir önlükle ilerleyen bir karakter (kasap?) ve gerilim sahnelerinin vazgeçilmezlerinden palyaço (Pennywise mı dediniz?) görünüyor, o kadar. Bunlar oyun içerisine nasıl dahil edilecekler (veya edilecekler mi?), Cadılar Bayramı özel kostümleri olarak mı yer alacaklar yoksa PUBG'de de Cadılar Bayramı özel bölümleri mi olacak Overwatch örneğindeki gibi (zayıf bir ihtimal bana kalırsa), bekleyip göreceğiz.

Gerçi PUBG Mobile için Cadılar Bayramı içeriği gelmiş durumda.  Haritanın çeşitli bölgelerine balkabağı ve şekerler yerleştirilmiş, oyuncular bunları alabiliyorlar. Hellfire AKM ile öldürülen oyuncular korkuluğa dönüşüyor. Bu şekilde birkaç ufak ekleme beklenebilir PUBG için de.

Cadılar Bayramı 31 Ekim'de. O tarihe kadar yeni indirim kampanyaları ve çeşitli oyunlardan Cadılar Bayramı'na özel içerikler görmeye devam edeceğimizi söylemek mümkün. 

Oyunu, Türk Telekom faturanıza 12 ay taksit ile, Playstore'dan satın alabilirsiniz.