Diablo Da Mobil Oyunlar Serisine Katıldı: Diablo Immortal

YAZAN Engin Vural

Diablo'yu en sonunda öldürdüler!

Dört gözle bekliyorduk, Blizzcon'da duyurulur mu diyorduk. Ve işte yeni Diablo oyunu en sonunda karşınızda: Diablo Immortal. Sevinç çığlıklarınızı duyar gibiyim!

Diablo'yu da mobil yaptılar ya, artık yorum yapacak halim bile kalmadı sevgili Oyungezerler. Buyurun oyunun tanıtım videosuna:

Diablo Immortal, 2. ve 3. oyunlar arasında geçecek. Worldstone'un yokedilişinden 5. yıl sonrasında başlayacak hikayede, iki oyunda yer alan karakterlerin başlarından ne geçtiğini öğrenme imkanımız olacak. 6 karakter sınıfı ve yeni yeteneklerle gelecekmiş Diablo Immortal. Oyunun yapımcısı ise, Netease Games! Bir yerlerden tanıdık geliyor mu?

Karakter sınıfına ilişkin paylaşılan görseller şu şekilde:

 

 

 

Bir arkadaş bizi bu konuda uyarmıştı sanki, önceki haberimizde görebileceğiniz üzere. Korktuğumuz başımıza geldi desek yeridir. Ne yapalım, en azından Battle Royale olmadı diye sevinsek mi acaba? Söyleyecek sözüm kalmadı açıkçası, yorum sizin sevgili Oyungezerler.

Oyunun çıkışını dört gözle bekleyenler (?) için ön kayıt imkanı olduğunu da belirtelim, ilgilenenler oyunun sayfasına şuradan erişebilirler.

İLGİLİ BÖLÜMLER