YAZAN Oğuz Erdoğan

Eliniz değmişken Gal Gadot'a da bir rol bulsaydınız...

Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı John Wick serisinin üçüncü filmi 17 Mayıs 2019'da vizyona girecek. Yapımcılar film kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Ekibe son katılan isim Wonder Woman'dan da tanıdığımız Said Taghmaoui.

İlk iki filmin başarısının ardından üçüncü filme de bomba gibi bir kadroyla hazırlanan ekip daha önce Halle Berry'i de kadrosuna katmıştı. Taghmaoui'nin Twitter hesabından attığı tweetler durumu kesinleştirdi. Fas'ta bulunan John Wick 3 setinden 2 tane fotoğraf atan Taghmaoui, ilk fotoğrafta çöl arka planlı bir yönetmen koltuğu paylaşırken ikinci fotoğrafta filmin yıldızı Keanu Reeves ile bir fotoğraf paylaştı. Film setine katılıp, çekimlere başlayan Taghmaoui'nin hangi karakteri canlandıracağı ise şu an için belli değil.

Tıpkı eski filmlerde olduğu gibi yeni filmde de dolu dolu aksiyon sahneleri, olağanüstü çatışma kareografileri ve çok başarılı yakın dövüş sahneleri olacağından hiç şüphem yok. John Wick serisi benim için Max Payne'in sinemadaki hali olduğundan daha bir gazla izliyorum. Umarım yönetmen Chad Stahelski yine başarılı bir iş çıkarır. Gerçi başrolde Keanu Reeves olduktan sonra, kötü bir aksiyon filmi izleyeceğimi hiç sanmıyorum.

İLGİLİ BÖLÜMLER