Breaking Bad Filmi Jesse Pinkman'ın Hikayesini Anlatacak

YAZAN Oğuz Erdoğan

Walter'sız düğün olmaz.

Dün Vince Gilligan'dan gelen haberler  Breaking Bad filminin geleceğini müjdelemişti. Dizinin hayranları için bu muhteşem haberi defalarca duymak, her seferinde ayrı bir mutluluk kaynağı. Zaman ilerledikçe filmin detayları da belli oluyor. Film, Jesse Pinkman'ın hayatını anlatacak. Pinkman'ı dizide olduğu gibi Aaron Paul canlandıracak.

Breaking Bad'in yeni filmi Greenbriar kod isimli hikayeyi konu alacak. Jesse Pinkman'ı biraz daha geçmişe götürecek olan film, Pinkman'ın Walter White ile tanışmadan önceki hayat hikayesini anlatacak. Tabii bu durum Walter White'ı görmemize engel taşımıyor. Zira Bryan Cranston yaptığı açıklamada eğer filmde kendisine rol vermek istenirse seve seve kabule edeceğini belirtti. Fakat bunu konuşmak için daha çok erken. Çünkü Cranston, henüz senaryoyu okumadığını belirtti. Fakat böyle bir ihtimal bile suratlarda hafif bir tebessüme yol açıyor. Çok büyük bir rol olmasa da, en azından bir cameo ya da farklı bir sahnede Walter White'ı beyaz perde de görmek mutlu edecektir.

Filmin ne zaman çıkacağına dair henüz net bir bilgi yok. Fakat hayranlar için böyle bir projenin hayatta olduğunu bilmek bile müthiş bir duygu. Umarım Walter White'ı da bir şekilde görürüz. Zira ben kimya öğretmenimi çok özledim.

İLGİLİ BÖLÜMLER