Sam Leaderboard Tedx

Steam’deki En Pahalı Ürün Hangisi, Tahmin Edin Bakalım!

YAZAN Engin Vural

İndirimi kaçırmayın!

Steam normalde uygun oyun fiyatlarıyla zikrettiğimiz bir platform. Ama bu platformun da kuytu köşelerinde ne cevherler saklanıyor bir bilseniz!

İşte bu cevherlerden birisi de şu anda %18 indirimli fiyatı 2.411,75 TL olan Call of Duty Franchise Collection! Şaşırdınız mı? Niye ki? En pahalı ürün koltuğuna oturmayı daha çok hak eden başka hangi marka var ki, sorarım sizlere.

Listenin 2. sırasında da yine %18 indirimle 2.295,46 TL gibi bir fiyata sahip olan Activision Collection yer alıyor – ki o koleksiyonda da Call of Duty oyunları bulunuyor. Hazır ikisi de böyle büyük indirimler görmüşken kaçırmayın sevgili Oyungezerler, ne olur ne olmaz:)

Nasıl, ilginizi çekti değil mi? Tahmin etmiştim. O zaman hiç oyalanmadan bağlantı adreslerini de paylaşayım; Call of Duty Franchise Collection için şu sayfaya, Activision Collection için ise şu sayfaya bakabilirsiniz. Artık hangisini almak isterseniz, sizin bileceğiniz iş. Olmadı paketleri karıştırıp master-bundle yapın en iyisi.

Eğer bunlar beni kesmez derseniz tek ürün olarak en yüksek fiyata sahip ADR-Labelling Game var, fiyatı 2.339 TL. Daha önce adını hiç duymamış olanlar vardır. Oyun dünyasında çığır açan bir yapım. Tırların üzerine tehlikeli madde, hız sınırı vs. uyarı etiketlerini yapıştırıyorsunuz. Ona da şu adresten ulaşabilirsiniz.

Sizlerden gelen yoğun isteğe kayıtsız kalamadım; bu kadarı da yetmez bize daha pahalısını göster diyen okurlarımız için Train Simulator 2019'u da listeye ekliyorum. Oyun tek başına veya paket olarak alındığında çok tutmasa da (50-100 TL civarında), eklentilerin tamamını almak istediğinizde 13.222,50 TL gibi bir bedel ödemeniz gerekiyor. Şu anda indirim bulunmuyor. İndirimi beklerseniz muhtemelen 9-10 bin gibi bir miktara kapatabilirsiniz. Devir tasarruf devri, bütçeye dikkat etmek lazım. Bu muhteşem oyunun sayfasına da şuradan ulaşabilirsiniz.

Sizler için Steam'in derinliklerindeki cevherleri bulup çıkarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

İLGİLİ BÖLÜMLER