Avengers 4 Fragmanı Hafta Sonuna Kadar Gelebilir

YAZAN Oğuz Erdoğan

Ne olur gel artık, gel de komplo teorileri bitsin.

Captain Marvel'ın ikinci fragmanının yayınlanmasının ardından tüm gözler Avengers 4 fragmanına döndü. Hatta bence fragmanın kendisinden ziyade filmin adını bekliyoruz. MCU'nun 3. aşamasının sonu olacak film için, fragman tarihi iyice kısaldı. Bu pazar gününe kadar gelmesi bekleniyor. Hatta pazara bile kalmayabilir, fragmanı 7 Aralık, Cuma günü görebiliriz.

Marvel Stüdyoları, Avengers 4 hakkında ser verip sır vermiyor. Kesinlikle filmle ilgili resmi bir şeye ulaşılamadı. Çıkacağı bu kadar uzun zamandır bilinen bir filmin adı bile henüz bilinmiyor. Russo Kardeşler ve oyuncular filmle ilgili bilgi vermemek için adeta yemin etmişler. Fakat artık bu bekleyişin sonu gelmiş gibi gözüküyor. İlk gelen haberler fragmanın 5 Aralık'ta yayınlanacağı yönündeydi, bu gerçek olmadı.

Şimdi elimizde 2 tarih var, 7 Aralık Cuma ve 9 Aralık Pazar. Bu iki tarihte de gelmemesi durumunda fragman için ne kadar bekleyeceğimiz konusunda hiçbir fikrim yok. Zaten bu konu hakkında Marvel'dan bilgi almak da imkansız. Artık tek dileğim bir an önce fragmanın ve filmin adının açıklanması, sonrasında komplo teorilerinin yavaş yavaş bitmesi. Fakat hepimiz biliyoruz ki fragmandaki her sahne için ayrı ayrı teoriler film çıkana kadar bitmeyecek. Lakin en azından fragmandan sonra elimizde teori üretebilecek somut şeyler olacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER