Monster Yeni Pusat Ekipmanlarını Duyurdu

YAZAN Sistem Yöneticisi

Ürün yelpazezi genişliyor!

Monster yeni Pusat ekipmanlarını oyunculara duyurdu. Yeni eklenen ürünler Pusat V6 Gaming Mouse, Pusat V7 Wireless Gaming Mouse, Pusat RGB Gaming Mousepad ve Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad bugün itibariyle raflarda yerini aldı.

Altın uçlu USB bağlantısıyla sinyal kayıplarını önleyen Pusat V6’nın örgü kablosu uzun kullanım ömrü sunuyor. 3 farklı profil kaydetmeye imkan veren ürünün makro tuşları ürünle birlikte gelen yazılım sayesinde istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Ürünün teflondan yapılma tabanı fareye dayanıklılık verirken sağladığı kayganlık ile fare farklı yüzeylerde bile kolayca hareket ettirilebiliyor. Hem ayarlanabilir ağırlıkları hem de yazılım destekli 10000 DPI’a kadar çıkabilen hassasiyetiyle stratejiden FPS’e her oyun türüne ve her oynayış tarzına uyum sağlayabiliyor. Pusat V6’nın satış fiyatı ise 139 TL.

Pusat V7 ise, 7200 DPI’a kadar çıkan ayarlanabilir hassasiyet seviyesine sahip. Fiyatı ise 199 TL.

Pusat RGB Gaming Mousepad, su geçirmeyen ve kolayca temizlenebilen bir malzemeden üretilen ürünün yüksek malzeme kalitesi uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Lazer ve optik sensörlü farelerle kullanılabilen ürünün mikro dokulu kaplaması hız ve hassasiyet konusunda oyuncuları destekliyor. RGB destekli olan bu ürünün fiyatı ise 149 TL.

Pusat oyuncu ekipmanlarına eklenen son ürünse, Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad adındaki oyun kolu oldu. 10 saatlik kullanım süresi sunan şarj edilebilir pile sahip ürün ergonomik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Monster’la özdeşlesen yeşil siyah renklere sahip oyun kolu XInput teknolojisini de destekliyor. Monster Notebook’a kablosuz olarak kolayca bağlanabilen Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad’in fiyatı ise 179 TL.

İLGİLİ BÖLÜMLER