Sam Leaderboard Tedx

PS4 İçin Just Cause 4 ve PUBG Kazananlar Belli Oldu

YAZAN Eser Güven

Ho ho ho

GÜNCEL: Çekilişimiz sonuçlandı sevgili Oyungezerler. Öncelikle katılımınız ve yorumlarınız için teşekkür ediyoruz. Özellikle de özenle yorumlar yazan, sevdikleri oyunları neden sevdiklerini anlatanlara ayrıca bir teşekkür etmek lazım.

Oyunlar arasında en fazla yorumu God of War aldı ve onu ilginç biçimde Red Dead Redemption 2 değil de Far Cry 5 takip etti. En az yorum alanlar arasındaysa (daha doğrusu yorum almayan demek lazım) iki oyun vardı: Unavowed ve CrossCode.

Bu minik bilgiden sonra lafı fazla uzatmadan talihli isimleri açıklayayım: Efekan Sağır ve Sir Mark Skyes (Ali Umut), tebrikler! Disqus'a kayıtlı email adresinizden eser@oyungezer.com.tr adresine mail atarsanız hediyelerinize kavuşacaksınız. Kazanamayanlar da üzülmesin, bana da yılbaşı çekilişinde amorti bile çıkmadı mesela. İşte bunlar hep şans.

Yeni yılda buna benzer yeni sürprizlerle görüşmek üzere :)

- o -

Yeni yıla girmemize artık sayılı günler kaldı. 2019'un şimdiden hepinize sağlık, mutluluk, başarı ve bol oyun getirmesini diliyor ve o "bol oyun" kısmına ufak bir katkıda bulunmayı planlıyoruz :) Aranızdan bir şanslı okurumuz bizden PS4 için Just Cause 4, bir diğer şanslı okurumuz ise PS4 için PUBG oyunlarını kazanacaklar. Hediyelerimizin fiziksel değil, dijital kod şeklinde olduğunu belirteyim.

PS4'ünüz yoksa da üzülmeyin. Hem yeni yılın ne getireceği bilinmez, hem de olur da kazanırsanız isterseniz siz de PS4'ü olan bir arkadaşınıza hediye eder ve onu sevindirirsiniz.

Çekilişimize katılmaksa çok kolay. Tek yapmanız gereken 2018'in en iyi oyunlarını hatırladığımız galerimizi gezmek ve kendi favorilerinize o oyuna dair bir yorum bırakmak. Dilediğiniz sayıda oyuna yorum yapabilir ve 10 taneye kadar çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Elbette sayı olsun diye boş yorumlar bırakmazsanız da seviniriz :)

Ayrıca Disqus'a giriş yaparsanız (yani misafir olarak yazmazsanız) mesajlarınız onaya takılmadan doğrudan görünecektir, bunun da hatırlatmış olalım.

Kazananlarıysa 2 Ocak günü açıklayacağız. Hepinize bol şanslar!