Sam Leaderboard Tedx

Call of Duty: Modern Warfare Serisi Geri Mi Dönüyor?

YAZAN Mert Gökhan

Hayda....

Call of Duty serisi Black Ops 4 ile Activision ve Treyarch'a harika bir yıl yaşatıyor. Çoklu oyuncu odaklı oyun eski Call of Duty oyuncularını üzmüş olsa da firmalar istediğini almış durumda. Fakat eski CoD'culara güzel bir haberimiz var.

Infinity Ward'un İletişim Bölümü Başkanı Ashton Willams, şahsi Twitter hesabından gizemli bir mesaj yayınladı. Bu mesajın içerisinde bir çeşit kurukafa görmek mümkün. Eski Call of Duty oyuncuları bunun Modern Warfare serisindeki  Simon “Ghost” Riley'e işaret ettiğini düşünecektir. Modern Warfare 2'nin en çok sevilen karakteri olan Ghost, kendisine ait bir çizgi roman serisine bile sahip.

 

 

Peki bu IW bu kurukafa ile ne anlatmak istiyor? Kotaku'nun haberine göre herkesin ilk izlenimi olan "Ghosts 2" pek mümkün görünmüyor zira firma oyundan istediğini alamamıştı. Haliyle geriye tek bir seçenek kalıyor: yeni bir Modern Warfare oyunu..

Seri son dönemlerde hızını kaybetmiş olsa da köklerine ve hikayesine bağlı bir Modern Warfare oyunu görmek -en azından benim- içimi ısıtacaktır. Vallahi biz senaryolu Call of Duty oyunlarını özledik!

İLGİLİ BÖLÜMLER