Sam Leaderboard
YAZAN Oğuz Erdoğan

Reklamın iyisi, kötüsü olmaz.

MCU'nun son bomba filmi Avengers: Endgame ile ilgili her yerden teori ve potansiyel bilgiler çıkıyor. Son olarak hiç beklenmedik bir yerde Avengers: Endgame'e dair bir spoiler çıkmış olabilir. Haberin bundan sonrasını okumak size kalmış, yine de söyleyeyim bana pek mantıklı gelmedi bu teori.

Consumer Electronics Show yani CES sırasında Audi, Marvel ile yaptığı yeni bir anlaşmayı tanıttı. Bu anlaşmayla birlikte Audi yeni bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. Arka koltuğu hareketlendirelim politikasıyla çıkılan yolda Marvel-Audi ortaklığının projesinin adı da filmle ilgili bir olayı açığa çıkarıyor. Bildiğiniz üzere fragmanda Tony, uzayda mahsur kalmıştı. Onu kimin oradan kurtaracağı muallaktı. İşte burada Audi devreye girmiş, yeni projenin adı "Rocket's Rescue Run" yani Tony'i oradan kurtaracak kişi Rocket olabilir.

Rocket'in kimi kurtaracağını henüz bilemiyoruz, fakat bu çıkan gelişmeyle birlikte Tony'nin kurtuluşuyla ilgili elimizde nur topu gibi bir teori daha oldu. Bakalım Audi gerçekten de Endgame ile ilgili bir spoiler vermiş mi, yoksa kendi çaplarında böyle bir oyun mu tasarlamışlar?