Samuel L. Jackson, Avengers: Endgame ve Captain Marvel'dan Spoiler Vermiş Olabilir!

YAZAN Oğuz Erdoğan

Bu da mı gol değil?!

MCU'nun Nick Fury'si Samuel L. Jackson, yaptığı röportajda hem Captain Marvel hem de Avengers: Endgame ile ilgili çok kritik bilgiler verdi. Röportajı okuyup okumamak size kalmış, ben baştan olası bir spoiler uyarımı yapayım.

Röportajda Brie Larson'ın canlandırdığı Captain Marvel karakterinin en güçlü MCU karakteri olduğunu belirten Jackson, "O (Captain Marvel), muhtemelen en güçlü karakter. Marvel Evreni içerisinde birisinin bir şeyler yapabilme gücüne baktığımız zaman Carol Danvers bu alanda en iyisi. Brie, bu karaktere dönüştü. Ortaya çıkacak olan iş harika. Avengers gerçekten zor bir durumda bunu tüm Infinity War filmi sırasında gördük. Karşımızda Thanos gibi çok güçlü bir karakter var, ona karşı aynı güçte birisine ihtiyacımız var. Carol bu güce sahip, yapabileceklerinin sınırı yok. Marvel Evreni içerisinde zaman yolculuğu yapabilecek birkaç karakterden birisi." diyerek Endgame sırasında gerçekleşmesi çok muhtemel olan zaman yolculuğunda Carol'un kilit rol oynayacağını kesin hale getirdi.

Captain Marvel filminde Tesseract'ın da yer alacağını doğrulayan Jackson, "Carol Danvers'ın geçmişine ait bir gemiye giriyoruz. Carol burada bazı cevaplar arıyor, neden dünyada olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Bu gücün kaynağının ne olduğunu bulmaya çalışıyor, görünen o ki tüm bunların altında Tesseract varmış." dedi. Captain Marvel filmi sırasında Nick Fury'nin de geçmişinin bir kısmının anlatılacağını da doğrulayan usta aktör, Captain Marvel filmindeki rolünü şöyle özetledi, "Artık bir silahşörüm."

İLGİLİ BÖLÜMLER