Blast Zone! Tournament 16 Ocak’a Kadar Steam’de Bedava

YAZAN Engin Vural

Bomberman'i sevenler için rekabetçi bir oyun geliyor...

Blast Zone! Tournament, bir dönemin klasik oyunlarından kabul edilen Bomberman'den esinlenen rekabetçi bir oyun. Her ne kadar tek kişilik modu bulunsa da esas olarak çevrimiçi mücadeleler için geliştirildiği ve espora yönelik bir oyun olmasının hedeflendiği biliniyor. Geliştirici stüdyo Victory Lap Games tarafından yapılan "Blast Zone! Tournament'i önemli bir espor oyununa dönüştürmek için katkılarınızı bekliyoruz" şeklindeki açıklama da bunu ortaya koyuyor.

Bir süredir erken erişimde bulunan oyun 28 Şubat tarihinde erken erişim sürecinden çıkacak. Girişte bahsettiğimiz "önemli bir espor oyunu" olma hedefine destek olmak amacıyla kısa bir süre için oyun Steam'de bedava paylaşılıyor. Bu tarihten sonra 20 $ (TL karşılığı henüz belli değil) etiketle satışa sunulacak. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak. Bu arada desteklenen diller arasında Türkçe de bulunuyor.

Eğer ilginizi çekiyorsa, oyunun sayfasına şuradan erişebilir; 16 Ocak tatihine kadar Steam kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER