Hakkımızda

YAZAN Sistem Yöneticisi

BİZ KİMİZ?

2007'nin puslu bir Ağustos günü 10 yıl emek verdikleri dergilerinden ayrılan bir avuç editör, herkesten bağımsız, kendi ayakları üstünde durmaya karar verdiler. İlk önce Oyungezer adını verdikleri bir dergi kurdular, ama o mecmuanın bir web sitesine de ihtiyacı vardı: Böylece Oyungezer Online'ın temeli atıldı. Büyük çabalarla Oyungezer Online 2007'nin Ekim ayının ilk haftalarında yayına geçti ve müthiş bir ilgiyle karşılandı.

Bugün ise Oyungezer Online artık Türkiye'nin en çok ziyaret edilen gençlik ve oyun sitelerinden birisidir. Okurları, yazarları ve reklam verenleriyle Türkiye'nin en genç ve dinamik topluluklarından birisidir.

Sahibi:
setimedia

Yayın Yönetmeni:

Serpil Ulutürk: serpil@oyungezer.com.tr

Webmaster:

Ozan Özkan: ozan@oyungezer.com.tr

Tasarım:

Hakan Özgül: hakan@oyungezer.com.tr

Editör Ekibi:

Cengizhan Kervancı: cengizhan@oyungezer.com.tr

Eser Güven: eser@oyungezer.com.tr

Gencer Fenercioğlu: gencer@oyungezer.com.tr

İhsan Tatari: ihsan@oyungezer.com.tr

Ömer Akdağ: omer@oyungezer.com.tr

Utku Çakır: utku@oyungezer.com.tr

Reklam Çalışmaları İçin:

Serpil Ulutürk: serpil@oyungezer.com.tr

Tuğbek Ölek: tugbek@setimedia.com

Telefon: +90 216 465 9850
Faks: +90 216 465 9852

Adres:

Seti Media
Göksu Evleri, Ihlamur Cad. No:13 B15A
Anadolu Hisarı / İstanbul

Mesai Saatleri:

Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında Seti Media ofisine ulaşabilirsiniz.