Virtual Rick-ality'den 17 Eğlenceli Rick and Morty Göndermesi

YAZAN Gencer Fenercioğlu

Rick and Morty hayranları için güzel içerikler

Nisan ayının sonlarında sanal gerçeklik için çıkan Virtual Rick-ality oyunununda bir çok Rick and Morty göndermesi bulunuyor. Virtual Rick-ality oyununda bulunan bütün gizli sırlar, easter egg'ler ve Rick and Morty dizisinin göndermeleri aşağıdaki listemizde yer alıyor.

Owlchemy Labs / Job Simulator Fotoğrafı

rickality-easter-eggs-1

Oyuncular, ana hikaye görevlerini tamamladıktan sonra 10 craftin işini bitirirlerse, Rick'in fotoğrafı ve geliştirici Owlchemy Labs'ın önceki oyunu olan Job Simulator'daki robotla ödüllendirilirler.

Jerry'yi Bul

Banyodayken, kapıyı kullanmaya kalkışırsanız, Jerry kapıyı çalar; Jerry, Clone Morty ile konuşmaya çalışacaktır. Uzun monoloğundan sonra, basur kremini lavabonun altındaki çatlağın içinden geçirerek ona yardımcı olabilirsiniz. Bu etkileşim gerçekleştikten sonra garajın çıkışındaki kapıyı kullanmaya çalışırsanız Jerry'yi tekrar duyabilirsiniz.

Real Fake Doors

Garaj ve banyodayken ellerinizden çıkan kapı tokmakları, "Rixty Minutes" bölümünde yer alan meta reklam tadı veren tuhaf bir şirket olan Real Fake Doors tarafından üretilmektedir.

Kasetler

Oyunu tamamladıktan sonra Rick ve Morty'den bahsederken oyunda bulunmayı bekleyen on üç kaset bulunuyor.

Geliştirici Kaseti

Oyundaki gizli kasetlerden en az birini bulduktan sonra, başka bir ögeyle birleştirip başka bir kaset oluşturmak için kombinasyon makinesini kullanabilirsiniz.

Daha sonra bu bandı orijinal bandına eklerseniz "Tape-Tape-Tape" kasetini alırsınız. Geliştiricilerden sizin için bir mesaj içeriyor.

Tiny Rick

rickality-easter-eggs-2

Ana hikaye görevlerini tamamladıktan sonra, oyuncular ana menü alanındaki boyutlar arası DVD oynatıcının yanında Tiny Rick heykelini bulacaklar.

Plumbus

rickality-easter-eggs-3

Garajın içindeki Rick'in tezgahında, bilgisayar terminalinin altında bir plumbus oturuyor. Onunla etkileşimde bulunursanız, Rick yanlış kullanmanızdan dolayı sizi azarlamak için arayacak.

Jerryboree Formu

rickality-easter-eggs-4

Ana menüdeki TV kabininin sol tarafında, özellikle Jerrys için Mortynight Run bölümünde üretilen gündüz bakım merkezi Jerryboree'den bir bırakma formu bulabilirsiniz.

Baby Legs Baby Powder

Banyodaki lavabonun üzerindeki bebek tozu, Rixty Minutes bölümündeki Baby Legs Detective gösterisine dayanan Baby Legs markasıdır.

Aile Portreleri

Banyodaki duvarda, eski aile dostu olan Bay Poopy-Butthole ve Snuffles'ın portrelerini asın.

Microverse Creator

rickality-easter-eggs-5

Hikaye görevleri sırasında pilleri şarj etmek için kullanılan cihaz, Rick'in Microverse oluşturma biriminin her bir pilin içindeki ölçekli bir versiyonudur; bu amaçla, yalnızca el fenerine veya uyduya ya da başka bir yere elektrik vermek üzere bilinçli yaşam biçimlerini içeren minyatür bir gezegen bulunmaktadır.

Bayodaki Kitaplar

Banyoda oyuncular Eyehole Man çizgi romanı ve yaklaşmakta olan Ball Fondlers filmi ile ilgili makaleleri içeren bir dergi bulabilirler.

Rick and Morty Çizgi romanı

Ana menüdeki TV altındaki rafta Rick and Morty çizgi romanlarının üç cildini bulabilirsiniz.

Beth'in Kitapları

Ana menüdeki TV altındaki rafın karşısındaki rafta, atlar hakkında bir dergi ve Interdynamic Cable 2: Tempting Fate bölümünde gördüğümüz protez uzaylı aletlerinin bir kataloğunu bulabilirsiniz.

Korblock Kapağı

rickality-easter-eggs-6

Garajın içindeki Rick'in tezgahının altında, yer altındaki laboratuvara giden bir kapakçık bulunuyor, Auto-Erotic Assimilation bölümünde Blim Blam the Korblock burada tutuluyordu.

Alternatif Bir Boyut

Ana hikayeyi tamamladıktan sonra, ana menüye dönerseniz, DVD oynatıcının yanındaki yeni Tiny Rick heykelini alıp arkanızdaki mutfağa atarsanız, Rick size bağıracaktır. Bu etkileşim, oturma odasındaki TV'deki klonun aslında başka bir boyuttan Morty klonunun DVD'lerini izleyen Jerry klonu olduğunu gösteriyor.

Demon Hand / Brain

Demon box'ı (bant içeren) elinizle veya başınızla birleştirdiğinizde ve ortaya çıkan ürünü seçtiğinizde sizinle hükumet hakkında konuşacaktır. Ayrıca kulağınızı Demon box'ın içine koyarsanız, Morty'nin klonuna bunu bırakması için söyleniyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER