YAZAN Cengizhan Kervancı

Yeni maceralara hazır olun!

Oculus Rift üzerinde şu aralar biraz ağırlık var gibi. Yeni duyurulan oyunlarda mobil destekli yapımlarda mevcut. Özellikle SingSpace bu konuda favori gösteriliyor.

Bakalım yeni oyunlar nelermiş?

1-SingSpace
Karaoke barları artık yavaş yavaş rafa kalkıyor gibi. Bir çok internet sitesi, bir çok uygulama bu yönde hizmet verince haliyle bu olay kaçınılmaz oluyor. SingSpace ile mobil vr cihazlarınızdan daha önce hiç olmadığı gibi kendinize veya arkadaşlarınıza şarkı söylemek mümkün.

2- The Ruins: VR Escape the Room
Büyükbabasının izinden giden bir erkeolog'u canlandırdığımız oyunda, gizli bir kazı alanında kendimizi buluyoruz. Alandan çıkış yolunu bulmak için uğraşıyoruz.

3-Valkyrie Blade VR
Reflekslerinize güveniyorsanız bu oyunu mutlaka denemenizi öneriyorum. FPS açısıyla ve bütün vücut hareketlerinizi algılayan yapısıyla listenin en başarılı oyunu diyebilirim.

4-Minotaur's Maze
Dungeon'larda karakterinizi yukarıdan bakış açısı ile yönlendirip, çeşitli yaratıklara karşı mücadele ettiğimiz oyunda yetenekleriniz ve seviyeleriniz yükselip güçlendikçe oyundan daha fazla keyif alıyorsunuz. Görevleriniz ise gayet zevkli.

İLGİLİ BÖLÜMLER